Leden 2008

AquaPark Itálie - Caorle 07_08-2007

15. ledna 2008 v 16:55 | Cágr |  AquaParky
O tomto aqaparku se zmíňím jen krátce, jelikož jsme zde byli celá rodina nespokojená a tím pádem ho nedoporučuji vůbec navštěvovat a ušetřit si peníze na něco jiného a raději se válet u moře nebo jet na nějaký výlet.
Při vstupu do areálu zjistíte, že zde není žádná travnatá plocha na kterou si můžete lehnout. A tak vám nezbyde nic jiného jako nám, zaplatit si set slunečník a dvě lehátka. Vybíráme ten nejlevnější set s plastovými lehátky.
Tak a jdeme na tobogány. Celý areál je zastaralý včetně tobogánů. Spoje na tobogánech prostě hrůza. Po první jízdě máte odřená záda a po dojezdu vás čeká ještě další šok studená voda! A to zde člověk má trávit celý den ve studené vodě?
Další nespokojenost je se službami s občerstvením. U pultu si vyberete jídlo a pití, které následně jdete zaplatit do fronty k pokladně a znovu se vracíte k pultu do stejné řady pro svoje zboží. V dnešní době prostě hrůza!
Nejhorší areál, který jsme doposud navštívili včetně služeb !!!
Jelikož jsme, ale s ubytováním a stravou v našem hotelu "Antonella" byli nadmíru spokojeni včetně všech služeb cestovní kanceláře Pelhrim ,tak jsme se těšili již na druhý den do vln moře.