Bešeňová 08-2006

19. října 2007 v 17:40 | Cágr |  Termální koupaliště
Jelikož nám AquaPark-Tatralandia na Liptově, již lezl na nervy rozhodli jsme se, že navštívíme na jeden den nedaleké termální koupaliště Bešeňová.
Od kamarádů jsem věděl, že se loni tento areál začal přestavovat a hlavně že zde podražilo. My jsme si po příjezdu na koupaliště koupili vstupenky na celý den jak do venkovních, tak do krytých bazénů. Nevýhodou je, že toto vstupné je samostatné, jakož i vstupné na tři hodiny, které není o moc levnější než celodenní vstupenka viz.oficiální stránky koupaliště. Další šok vás čeká v šatně. U vstupu do areálu po zaplacení zálohy dostanete totiž hodinky s čipem, které vás opravňují ke vstupu k vnitřním bazénům (přes turnikety), jakož to i k uzamčení šatní skříňky. Na tuto skutečnost vás samozdřejmě naši milí braťja u pokladny neinformují! Zamčeme si skříňku, ale jak si zapamatovat její číslo? Po delší době jsme zjistili, že na stěnách areálu jsou čtečky na kterých se vám po přiložení čipu hodinek objeví číslo vaší zamčené skříňky a případně ještě kolik vám zbývá času do konce, jestliže jste si koupili vstupenku na tři hodiny.
Vnitřní prostory s bazény jsou nově zrekonstruované. Jediné co bych vytknul je málo lehátek v odpočinkové zóně, která je umístěná nahoře nad bazény, ale my jsme zabrali lehátka hned ráno. Výhoda je, že s galerie vidíte dolů na děti jak se koupou a vy vklidu odpočíváte.
Venkovní bazény byli ještě před rekonstrukcí, jakož i celý venkovní areál s tobogány, které jsou zadarmo. Ale i tak hodnotím areál i bazény celkem ok. Stravovali jsme se v samoobslužné restauraci a jídlo hodnotili celá rodina kladně.
V areálu je také vybudován vitální svět, který nemůžu hodnotit protože jsme zde nebyli, ale nakoukli jsme dovnitř a určitě stojí za to ho navštívit.
Více o termálním koupališti najdete na oficiálních stránkách viz.odkaz , případně viz.odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RickyOntok RickyOntok | E-mail | Web | 25. července 2018 v 18:18 | Reagovat

Среди элементов для монтажа съемной опалубки есть щиты прямой и угловой формы, детали для изготовления перекрытий, колонн и других объектов. Применяя данные элементы, строители могут воплотить в жизнь любые архитектурные задумки. Особая разновидность – это опалубка http://builderbest.byethost7.com/ скользящего вида, которую используют для отливки пустотелых конструкций. Материалом для изготовления съемной опалубки выступает фанера или металл, причем и тот и другой вариант имеют свои характерные черты. Так, металлические щиты способны выдержать более 250 циклов заливания бетона, однако монтировать и разбирать их сложно.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama