Dunajská Streda 08-2007

11. září 2007 v 12:46 | Cágr |  Termální koupaliště
Při zpáteční cestě z dovolené ve Velkém Mederu - Čalovo jsme se poslední den zastavili na termálním koupališti v Dunajské Strede. I když vstupné na dospělou osobu je poměrně lacinější než v Čalovu(100Sk), nakonec jsme platili rodiné vstupné v kterém naše čtyřletá dcera šla zadarmo, byli jsme rádi,že jsme toto místo nezvolili pro náš cíl dovolené. Vše zde bylo zastaralé,vybavené ještě za komančů-jak bazény, tak třeba dětské houpačky,nebo dřevěná lehátka. Od toho se taky odvíjela cena vstupného, také za tobogán se platilo-za jednu jízdu 10Sk(tak jsme ani nejeli, protože už podle vzhledu takový obyčejný tobogoš).
Jediný odpočinkový bazén s termální vodou je pro takový areál málo a asi proto dvě plavčice děti hned posílali ven jako kdysi v Mederu. Jinak by si tam ti důchodci ani neměli ani kam sednout. Voda sahala sotva po prsa a tak, když člověk chtěl být ponořen celý, musel si sednout na dno bazénu. I když vlastně ještě tam byl krytý sedací bazén s teplou vodou,ale tam byl takovej puch že se tam nedalo vydržet(nevím jak tam ty babky a dědkové můžou vydržet). Dětský bazén měl pro naše děti dost studenou vodu,tak tam ani nevlezli.
Služby v areálu byli celkem na dobré úrovni a za přijatelnou cenu-dali jsme si nějaké menu a celkem to ušlo. Travnaté plochy bylo dost i když stromů nic moc a tak jsme byli rádi, že jsme zde trávili jenom jeden den.
P.S. Za pár let to zde bude určitě na lepší úrovni (aspoň na úrovni Mederu), protože ve vnitřních budovách bylo vidět, že se zde budují nové bazény s vířivkami. Ale oproti maďarským termálním areálům budou ty slovenské vždy o krok zpět.
Více najdete na stránkách Termalparku viz.odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama